Loading...
Klimpar logo

  O FIRMIE

Klimpar Sp. J. jest prężnie działającą a jednocześnie wykazującą dużą dynamikę rozwojową firmą w branży instalacji sanitarnych, grzewczych oraz wentylacyjno - klimatyzacyjnych.

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego wyposażania budynków w infrastrukturę techniczną.
Istniejemy na rynku budowlanym od 2003 r. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrę inżynierską legitymującą się wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jak również kadrą monterską wszystkich specjalności związanych z naszą branżą. Pracownicy nasi stale podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach i pokazach organizowanych przez producentów i dystrybutorów urządzeń naszej branży.

Przez wieloletni okres funkcjonowania nasza firma zrealizowała wiele zadań inwestycyjnych zarówno w budownictwie przemysłowym jak i mieszkaniowym. Wykonujemy prace na terenie całego kraju dla inwestorów polskich i zagranicznych oraz jako podwykonawcy dla czołowych firm budowlanych. Zrealizowaliśmy także szereg zamówień publicznych m.in. dla Wojskowej Agencji Mieszkaniowej oraz KW Policji. Ściśle współpracujemy z czołowymi dostawcami branży sanitarnej: AKWA TERMA, TADMAR, HYDROSOLAR, BIMS PLUS, VINSAR, jak również bezpośrednio z producentami co pozwala nam utrzymywać płynną dostawę materiałów i terminowo realizować zadania inwestycyjne.